Święta to czas, kiedy składamy sobie życzenia. Jedno z nich powtarza się zawsze: zdrowie.
Ostatnio Tobi napędził nam stracha
. I dopiero w takich momentach jak ten widać, jak bardzo te życzenia są ważne…
Walka z chłoniakiem to nie jest prosta droga. To ciągłe balansowanie między leczeniem a możliwościami organizmu. Są momenty, kiedy można iść dalej… i takie, kiedy trzeba się zatrzymać.
W ubiegłym tygodniu pogorszenie wyników krwi zmusiło do wstrzymania zaplanowanej chemii. Pojawiła się neutropenia – czyli spadek komórek odpornościowych. To sygnał, że organizm potrzebuje czasu, żeby się odbudować.
Na szczęście w miniony piątek przyszły lepsze wiadomości. Wyniki poprawiły się na tyle, że lekarze mogli wrócić do leczenia i podać tzw. „czerwoną chemię” – silny lek działający na komórki nowotworowe.
Teraz przed Tobim około 3 tygodnie przerwy – bardzo ważnego czasu na regenerację i nabranie sił przed kolejnymi etapami leczenia.
Bo leczenie chłoniaka to proces.
Są wzloty i spadki.
Nadzieja i strach.
A każdy dzień ma znaczenie.
I w tym wszystkim jest Tobi… ![]()
Wczoraj odwiedził nas osobiście. I to była najpiękniejsza świąteczna niespodzianka. Pełen energii, ciekawski, z tym swoim wyjątkowym uśmiechem – zupełnie jakby choroba nie była w stanie odebrać mu radości życia.
Patrząc na niego, naprawdę wierzymy, że da radę.
A Wam – życzymy właśnie tego, co dziś najważniejsze.
Zdrowia
.![]()
![]()
![]()
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
Stała zbiórka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/…/milosni…/koszyk/dodaj
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ![]()