Piknik już w sobotę!

📣🐾 Halo, halo Ostrowianie! 🐾📣

Mamy dla Was wiadomość dnia: w tę sobotę robimy piknikową rozróbkę dobra! Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zaprasza na Piknik Organizacji Pozarządowych, a my – Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt – wbijamy tam z energią większą niż pies, który właśnie usłyszał szelest smaczków ❤️

⏰ 12:00–16:00
📍 Park Miejski – szukajcie NIEBIESKIEGO stoiska
(serio, nie da się go przeoczyć – będziemy machać, skakać i robić bańki jak szaleni 🫧)

Czekają na Was:
wesoła ekipa, która kocha ludzi prawie tak mocno jak psy i koty, bańki, gry, konkursy i zabawy, które rozkręcą każde dziecko szybciej niż cukier, rozmowy o tym, jak działamy, komu pomagamy i dlaczego warto do nas dołączyć (spoiler: bo jesteśmy fajni).

Przyjdźcie, przybijcie piątkę, pogadajcie z nami, weźcie udział w zabawach i dajcie się porwać piknikowej atmosferze.

Będzie nam turbo miło Was zobaczyć!
🐶💙🐱