Przed nami szósta już edycja Pikniku Organizacji Pozarządowych!
Oprócz piątej, która się nie odbyła przez załamanie pogody, na wszystkich dotychczasowych byliśmy.
Będziemy również i teraz, 30 maja od 12.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy do naszego niebieskiego namiotu 

.
A teraz migawki z trzeciej edycji. Powspominajmy razem.
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! 