Zniżka dla naszych podopiecznych

I jeszcze jedna niespodzianka dla Was – 30% zniżki na pierwszą konsultację dla naszych obecnych i byłych podopiecznych.

Jak to działa?

Zadzwoń pod numer 730857275

lub spontaktuj się przez stronę

https://www.facebook.com/profile.php?id=100082789810972

🐾🐾🐾🐾

Konsultacje prowadzi Marianna Skitek

„Psami interesuję się od zawsze. Z pierwszym psem pracowałam w wieku 10 lat, praca zakończyła się sukcesem 😉.

Byłam przez dwa lata wolontariuszem w azylu dla bezdomnych zwierząt, miałam tam możliwość zapoznać się z rzeczywistością psów schroniskowych. Nauczyłam się wtedy pracy z psami, które nie mają swojego opiekuna i często żyją w ciągłym strachu.

Jestem po kursie trenerskim oraz behawioralnym, ale to nie koniec mojej edukacji”.

O Mariannie:

„Marianna to dziewczyna, która od kilku lat swój wolny czas i swoje serce wkłada w pomoc zwierzętom, szczególnie psom. Pomaga byłym mundurowym futerkom jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu Zakątek Weteranów. Jeśli jest taka potrzeba, rzuca wszystko, by jechać wyłapać jakiegoś porzuconego czworonoga. Ma do tego ogromną cierpliwośc i niezależnie od tego, jak długo trzeba czekać na złapanie takiego zwierzaka, nie poddaje się.

Marianna cały czas poszerza swoją wiedzę z zakresu behawiorystyki, by pomagać tym najbardziej skrzywdzonym zwierzętom. Podchodzi do nich ze spokojem, zrozumieniem i z cierpliwością, co pozwala jej na poznanie problemów, które nie pozwalają psu spokojnie i bezpiecznie funkcjonować. Wie, jak z takim skrzywdzonym futrkiem pracować, by nauczył się żyć bez strachu i agresji”.