Zdjęcie, które mówi więcej niż tysiąc słów
.
Lesiu od kilku dni jest w szpitalu, gdzie lekarze walczą o jego zdrowie. Mieliśmy nadzieję, że dziś wyjdzie, ale zostanie tam na pewno do jutra. Jutro kolejne badania i szansa na powrót do domu.
W szpitalu codziennie odwiedzają go Opiekunowie i jedna z wizyt została uwieczniona na tym wyjątkowym zdjęciu
.
Trzymajcie mocno kciuki za naszego dzielnego pacjenta
.
Mocno zachęcamy Was także do adopcji psich seniorów – dla nich to szansa na godne życie, często u jego schyłku, często ostatnia szansa.