IV Piknik Organizacji Pozarządowych już za nami! Było gorąco i mnóstwo się działo
.
Były rozmowy, były konkursy i mnóstwo gadżetów, a także kalendarzyki na 2025 rok.
Dzięki Kamili Kulwickiej były też piękne trawy i werbena patagońska, więc wielu z Was wzbogaci swoje ogrody
.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego niebieskiego namiotu 

, w którym mogliście spotkać: Iwonę, Łukasza, Macieja i Kubę a także naszych pomocników: Matiego, Roksanę i Nadię
.
Przybyli też goście z bliska i daleka 

.
Dziękujemy i do zobaczenia za rok 

.
I jeszcze coś ważnego – do naszej puszki wpadło aż 860 złotych 

.