Pomoc potrzebna jak nigdy przedtem

„Dzień dobry. Czy macie państwo trochę karmy dla psiaków i kota. Jestem teraz w ciężkiej sytuacji, mąż nie pracuje teraz przez tą sytuację. Nie mam skąd wziąć na jedzenie dla zwierząt.”

„Mam pod opieką około 20 kotów (liczba ta się zmienia). Mąż jest na rencie, ja w marcu straciłam pracę… Pieniędzy nie starcza nawet na rachunki. Nie wytłumaczę kotom, że nie mam im co dać jeść. Błagam o pomoc.”

„Czy mogę liczyć na pomoc stowarzyszenia? Trudno mi o tym pisać, bo zawsze sobie radziłam. Teraz już nie mam sił. Mam cztery przygarnięte psy i kilka dochodzących kotów. Każda pomoc będzie dla nas ratunkiem. Liczę na was, nie ma się do kogo zwrócić.”

To tylko kilka z wiadomości, które otrzymujemy. Od czasu pandemii jest ich coraz więcej. Pomagamy jak możemy. Wspieramy. Jest to możliwe również dzięki zbiórkom. Dziękujemy Wam, że pomagacie nam pomagać!

W ostatnim czasie wsparli nas: Sklep Zoologiczny „Igunana”, Stowarzyszenie Charytetywne S&M&S „Dajemy Nadzieję”, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim, Pani Patrycja Majzner z Kancelarii Podatkowej, Przedszkole „Calineczka” w Ostrowie Wielkopolskim, Pani Marta Lebioda, Restauracja „Trzy Światy”, Legalny-Poker Wielkopolska, Szkoła Podstawowa im. gen. Kazimierza Glabisza i Jana Pawła II w Odolanowie, Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim i wiele innych osób.

Dziękujemy w imieniu zwierząt, które udało się nakarmić  ❤️.