Pana Wąsika poznaliście w trudnym momencie – kiedy po poważnym urazie łapy musiał przejść skomplikowaną operację, dającą szansę na odzyskanie sprawności.
Rekonwalescencja trwa i Pan Wąsik jest pod stałą kontrolą – wizyty odbywają się co drugi dzień, nawet w święta. Ostatnio pojawiło się kichanie i spadek energii, co bardzo zaniepokoiło opiekunkę. Na szczęście wszystko zostało szybko skonsultowane – podczas wizyty dostał kroplówkę, antybiotyk oraz wsparcie na odporność.
Poza tym wygląda na to, że gojenie przebiega dobrze
.
A sam pacjent… cóż
– abażur to zdecydowanie nie jego styl – robi wszystko, żeby się go pozbyć. Do tego próbuje wracać do swojej codzienności, podejmując nawet próby wypraw na schody, więc czujność musi być podwójna!
Na szczęście są też spokojniejsze chwile – w nocy Wąsik zamienia się w przytulasa i grzecznie śpi na kanapie, wtulony w swoją opiekunkę
.
Trzymajcie za niego kciuki – wierzymy, że każdy kolejny dzień przyniesie już tylko poprawę ![]()
![]()
![]()
![]()
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
Stała zbiórka:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/milosnicyzwierzatostrow
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ![]()