Marian dziś oficjalnie zakończył leczenie i oby nas za moment z czymś nie zaskoczył
.
Widać po nim jak mu ulżyło. No i wygląda pięknie, a wszyscy mówią, że wyjątkowy z niego przystojniak
.
Życzymy Marianowi, żeby źle przygody go omijały, bo normę już wyrobił!
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt sfinansowało koszty leczenia.