MAMY TO ![]()
Na bardziej szczegółowe podsumowania, podziękowania, zdjęcia i wspomnienia jeszcze przyjdzie czas…
Ale dziś chcemy powiedzieć Wam jedno:
UDAŁO SIĘ ![]()
IV Charytatywny Kiermasz Książki zakończyliśmy rekordowym wynikiem – wspólnie udało nam się zebrać aż ![]()
.![]()
![]()
złotych ![]()
![]()
!!!
To liczba, która robi ogromne wrażenie.
I oczywiście – rekordy są miłe, ważne i bardzo cieszą
.
Ale wiecie, co jest w tym wszystkim najpiękniejsze?
Że za tą kwotą kryje się realna pomoc dla najbardziej potrzebujących.
Dla naszych podopiecznych ![]()
.
Dla zwierząt chorych, bezdomnych, skrzywdzonych i tych, które bez ludzi o wielkich sercach nie miałyby szans ![]()
![]()
![]()
.
To Wasze książki, zakupy, datki, obecność, udostępnienia, rozmowy i ogrom dobra stworzyły coś naprawdę wyjątkowego.
Dziękujemy każdej osobie, która dołożyła do tego wspólnego sukcesu choćby najmniejszą cegiełkę
.
Dajcie nam chwilę na ochłonięcie, regenerację i złapanie oddechu
.
A potem wrócimy do Was z pełnym podsumowaniem tego pięknego kiermaszowego święta ![]()
.