Dziękujemy za wsparcie dla Rajki!

W czerwcu poprosiliśmy Państwa o wsparcie dla Rajki.

Rajka to ok. 7 letnia suczka, która wraz ze szczeniętami trafiła do schroniska w Wysocku Wielkim. Bardzo wycofana, wylękniona, nie potrafiła funkcjonować w warunkach schroniskowych, panicznie bała się ludzi. Dzięki naszym staraniom sunia trafiła do hoteliku, gdzie pod okiem doświadczonego opiekuna przebywa od prawie 9 miesięcy. Rajka zrobiła duże postępy, jednak jej przeszłość – życie w nieustannym lęku – sprawiło, że trudno jej nabrać zaufania do człowieka.

Dzięki Państwa wpłatom – drobnym i tym większym – udało nam się uzbierać kwotę 2 889 zł  (po potrąceniu 6% na cele statutowe operatora zbiórki, na konto Stowarzyszenia wpłynęła kwota 2 715,66 zł). Ogromnie dziękujemy za każdą z 82 wpłat – to dzięki Wam Rajka ma zapewniony spokój przez następne miesiące.

Niedługo rozpoczniemy poszukiwanie nowego, odpowiedzialnego domu i człowieka, który chce i może zapewnić opiekę psu po przejściach. Wiemy, że to długa droga, a i opiekun musi być wyjątkowo cierpliwy i doświadczony w pracy z lękliwymi psami. Dzięki Waszemu wsparciu, możemy działać powoli i roztropnie, czekając na odpowiedni moment i odpowiedniego człowieka.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.