„Potrzebna buda na już, dla bezdomnej suczki” – nie mijają 24 godziny, a buda już stoi ![]()
![]()
.
Z takimi Osobami to można i góry przenosić – Bogna, Krzysiek – dziękujemy Wam ogromnie ![]()
![]()
.
Jest ciepła buda na zimę, a do tego przewieziona na miejsce. I co najważniejsze, sunia zabezpieczona przed nadchodzącym chłodem
.
Brawo WY ![]()