Przed weekendem majowym Tobi znów odwiedził klinikę
.
To była ważna kontrola – wykonano badania krwi, które pokazały, że organizm dobrze sobie radzi. Dzięki temu lekarze mogli podać kolejną dawkę chemioterapii zgodnie z planem.
I wiecie co?
Tobi naprawdę daje radę
.
Na szczęście bardzo dobrze przechodzi leczenie – nie obserwujemy wyraźnych efektów ubocznych, które często towarzyszą terapii onkologicznej. Ma apetyt, ma siłę, ma chęć do życia. Jest żywiołowy, ciekawski, pełen energii… nawet trochę przytył
.
Patrząc na niego trudno uwierzyć, że jego organizm toczy tak poważną walkę.
To pokazuje, jak różnie może wyglądać leczenie chłoniaka u psów – i jak wiele zależy od reakcji organizmu. Na ten moment Tobi idzie dobrą drogą i mamy nadzieję, że nadal tak będzie. Kciuków nie puszczajcie!
Za dwa tygodnie kolejna wizyta i następny etap leczenia.![]()
![]()
![]()
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
Stała zbiórka:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/milosnicyzwierzatostrow
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ![]()