Kotka Zuzia była dziś na kolejnej wizycie kontrolnej. Leczenie przebiegło prawidłowo i dziś oficjalnie zostało zakończone
.
Mamy nadzieję, że wszystkie złe przygody są już za nią.
Kotka Zuzia była dziś na kolejnej wizycie kontrolnej. Leczenie przebiegło prawidłowo i dziś oficjalnie zostało zakończone
.
Mamy nadzieję, że wszystkie złe przygody są już za nią.