🐾💙 Byliśmy! I to jak! 💙🐾
Mimo że pogoda w sobotę płatała nam figle, Wasza obecność rozgrzała cały VI Piknik Organizacji Pozarządowych – dziękujemy Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek za organizację oraz Panu Prezydentowi Sebastianowi Górskiemu za odwiedziny i imponujacą celność w działaniu 🤭💙☺️.
Dziękujemy za każde odwiedziny, za aktywność, za uśmiechy i za to, że zatrzymywaliście się przy naszym niebieskim stoisku, by porozmawiać, wymienić doświadczenia i powiedzieć nam tyle życzliwych słów, które naprawdę dodały nam skrzydeł.
Jesteście cudowni!
Podczas pikniku umililiśmy Waszym pociechom i Wam czas różnymi konkursami i super kolorowankami — i nie ma co ukrywać… rzut workami absolutnie skradł Wasze serca! A jeśli ktoś jeszcze wczoraj nie wiedział, czym jest Dziobak, to dziś już wiedzą wszyscy — i mali, i duzi 😄
To było naprawdę MEGA popołudnie pełne dobrej energii, rozmów o zwierzakach i wspólnego działania. A to dopiero początek — już niedługo zdradzimy Wam, gdzie pojawimy się następny raz… i możemy obiecać, że długo czekać nie będziecie!
Dziękujemy Wam z całego serca za obecność i wsparcie.
Pamiętajcie — wszystko, co robimy, robimy dla zwierząt. 🐶🐱💙
🐾🐾🐾
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
💙 KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
💙 Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
💙 Stała zbiórka:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/milosnicyzwierzatostrow
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! 💙


