W poniedziałek Tobi miał wykonane badania krwi i na szczęście wyniki pozwoliły wczoraj na podanie kolejnej chemii
.
To dla nas ogromnie ważne, bo jeszcze kilka dni temu nie było pewne, czy jego organizm będzie w stanie przyjąć dalsze leczenie.
Chłoniak to bardzo podstępna i nieprzewidywalna choroba – potrafi na chwilę się wyciszyć, by za moment znów dać o sobie znać. U Tobiego ponownie powiększyły się węzły, także zagardłowe, które wcześniej nie były nawet wyczuwalne. To pokazuje, jak szybko choroba potrafi postępować i jak uważnie trzeba kontrolować każdy objaw.
Martwimy się też, bo Tobi w ciągu tygodnia schudł aż pół kilograma
. To bardzo dużo jak na takiego psiaka i znak, że jego organizm toczy ciężką walkę. Na szczęście po ostatnim leczeniu nie pojawiły się biegunka ani wymioty, co daje nam trochę nadziei, że jego organizm lepiej poradzi sobie z kolejnym podaniem chemii.
Z guzka, który pojawił się na plecach Tobiego, została pobrana biopsja cienkoigłowa. Teraz czekamy na wyniki i bardzo wierzymy, że nie przyniosą kolejnych złych wiadomości. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, następne podanie chemii odbędzie się za 3 tygodnie.
Mimo choroby Tobi nadal pozostaje sobą
, merda ogonem, cieszy się na widok człowieka i ma energię, jakby chciał przeżyć każdy dzień na 200%.
Wierzymy z całego serca, że ten waleczny chłopak da radę
. Trzymajcie za niego bardzo mocno kciuki i wysyłajcie mu dobre myśli
.
I ogromnie dziękujemy Wam za wsparcie – ostatnie cztery podania chemii udało się opłacić dzięki środkom z Bazarku
.
Na zdjęciu Tobi w oczekiwaniu na chemię
.![]()
![]()
![]()
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
Stała zbiórka:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/milosnicyzwierzatostrow
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ![]()