Bardzo martwi nas Tobi ![]()
Po ostatnim podaniu chemii jego organizm zareagował źle i aktualne wyniki nie pozwoliły na kolejne podanie leku. Lekarze planują zmianę rodzaju chemioterapii, ale wszystko zależy od tego, czy stan Tobiego ustabilizuje się na tyle, by mógł dalej walczyć.
Niestety węzły chłonne znów zaczęły się powiększać… Uciskają gardło, przez co Tobi coraz częściej kaszle i momentami widać, że oddychanie sprawia mu większy wysiłek. A do tego na jego plecach pojawił się guz, który wymaga dalszej diagnostyki i kontroli.
To wszystko brzmi bardzo poważnie i chwilami sami boimy się tego, co przyniosą kolejne dni…
Ale Tobi nie zamierza się poddawać
. Mimo choroby nadal jest radosny, pełen energii, zaczepia do zabawy i cieszy się każdym momentem tak, jakby chciał przeżyć każdy dzień na 200%.
Bardzo prosimy Was o trzymanie za niego kciuków, dobre myśli i pozytywną energię
. On naprawdę bardzo tego potrzebuje.
I z całego serca dziękujemy Wam za wsparcie – ostatnie 4 wizyty Tobiego w lecznicy zostały opłacone dzięki środkom z Bazarku
.![]()
![]()
![]()
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
Stała zbiórka:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/milosnicyzwierzatostrow
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ![]()