U Sonii teraz trwa przerwa między kolejnymi dawkami chemii.
To bardzo ważny moment w całym leczeniu.
Organizm ma czas, żeby się wyciszyć i zregenerować po wcześniejszych podaniach leków. Szczególnie odpoczywa układ pokarmowy i szpik, który odpowiada za produkcję krwi – dlatego właśnie te przerwy są tak potrzebne i zaplanowane.
Za tydzień kolejna dawka.
Na szczęście dziś możemy powiedzieć, że Sonia czuje się bardzo dobrze
. Jest pełna energii, chętna do spacerów, szuka kontaktu, domaga się tulasków – wróciła jej radość i taka zwykła, codzienna psia normalność.
To jeszcze nie koniec walki, ale jesteśmy już na jej ostatnim etapie – fazie podtrzymującej.
To moment, w którym leczenie ma za zadanie utrzymać osiągniętą poprawę i nie dopuścić do nawrotu choroby.
Jest dobrze.
Naprawdę dobrze.
Ale to wciąż leczenie onkologiczne, dlatego prosimy – kciuków nie puszczajcie. One są z nami od początku i wierzymy, że mają w tym wszystkim swoją moc
.
Dziękujemy, że jesteście przy Soni na tej trudnej drodze
.![]()
![]()
![]()
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
Stała zbiórka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/…/milosni…/koszyk/dodaj
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ![]()