DZIĘKUJEMY w imieniu Kodiego ![]()
![]()
!
Wracamy do Was z ogromną wdzięcznością i dobrymi wiadomościami. Dzięki Wam udało się zamknąć zbiórkę dla Kodiego kwotą 9.800 zł, z czego aż 6.827 zł pochodziło z wpłat bazarkowych
.
To coś niesamowitego. Dziękujemy Wam z całego serca ![]()
![]()
!
Mieliśmy wątpliwości, czy kolejny raz uda się zebrać tak dużą kwotę – zwłaszcza że niedawno prosiliśmy Was o pomoc dla Soni, Bruna i Miszki. A jednak… po raz kolejny pokazaliście, jak wyjątkową tworzymy społeczność. Pełną empatii, dobra i ludzi, na których po prostu można liczyć ![]()
.
Kodi jest już po operacji i właśnie rozpoczyna rehabilitację. Przed nim jeszcze droga do pełnej sprawności, ale najważniejsze – ma na to realną szansę. Wkrótce napiszemy więcej, bo jest sporo dobrych informacji
.
Tak jak podkreślaliśmy wcześniej – nie chcemy wyręczać opiekunów, ale wspierać ich w najtrudniejszych momentach. Dzięki Wam to wsparcie stało się realne.
Chcemy też przekazać Wam słowa opiekunki Kodiego, Pani Joanny:
„To niesamowite wiadomości. Aż trudno mi poradzić sobie z emocjami. Tak długo byliśmy bardzo osamotnieni w walce o zdrowie i życie Kodiego…
A teraz spotykamy tyle dobra – od Państwa i od zupełnie obcych ludzi. Ostatnio jedna Pani zatrzymała się samochodem na ulicy, żeby nam kibicować… Do tego wszystkie ciepłe słowa pod zbiórką. Ściska nas w środku z ogromu wzruszenia
.
Bardzo proszę podziękować wszystkim darczyńcom i osobom zaangażowanym w pomoc dla Kodiego.
Bardzo chciałabym, żeby po tych prawie dwóch ogromnie trudnych i osamotnionych latach ta wdzięczność wybrzmiała
.”
Dziękujemy, że jesteście z nami ![]()
![]()
![]()
![]()
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.
KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
Stała zbiórka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/…/milosni…/koszyk/dodaj
Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ![]()