Już niebawem IV Charytatywny Kiermasz Książki ![]()
![]()
![]()
.
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt serdecznie zaprasza na IV Charytatywny Kiermasz Książki, który odbędzie się 14 i 15 maja w godzinach 16:00–19:00.
Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Bibliotece Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 2 (wejście od ul. Raszkowskiej)![]()
Na odwiedzających czekać będą setki książek w bardzo atrakcyjnych cenach – od literatury obyczajowej i kryminałów, przez fantastykę, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży, aż po prawdziwe czytelnicze perełki.
Mamy prostą zasadę:
pierwszego dnia wszystkie książki będzie można kupić za 10 zł,
drugiego dnia – za jedyne 5 zł.
Warto jednak pamiętać, że to właśnie pierwszego dnia wybór książek będzie największy. Najbardziej poszukiwane tytuły i wyjątkowe perełki z pewnością szybko znajdą nowych właścicieli
.
Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom będącym pod opieką Ostrowskiego Stowarzyszenia Miłośników Zwierząt ![]()
![]()
![]()
. .
Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa również dzięki licznym atrakcjom przygotowanym dla uczestników – spotkania z wyjątkowymi gośćmi, możliwość zdobycia książek z autografami oraz dodatkowe niespodzianki dla miłośników literatury i zwierząt.
To jednak tylko część przygotowanych atrakcji – kolejne organizatorzy będą stopniowo zdradzać przed wydarzeniem.
Jedną z zapowiedzianych atrakcji będzie spotkanie z cenioną pisarką związaną z Ostrowem Wielkopolskim, autorką książek łączących grozę, baśń i mroczny folklor. Anna Musiałowicz – profil autorski spotka się z czytelnikami 15 maja oraz przekaże swoje książki na specjalne losowanie.
14 maja podczas kiermaszu obecna będzie także Neli – Szkoła Dla Psów, oferując darmowe mini konsultacje dla Opiekunów psów, którzy zakupią książkę na kiermaszu.
Charytatywny Kiermasz Książki od kilku lat łączy miłość do literatury z realną pomocą zwierzętom. To wydarzenie tworzone przez ludzi o wielkich sercach – mieszkańców, darczyńców, wolontariuszy i wszystkich tych, którzy wierzą, że dobro wraca ![]()
![]()
.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz media do udziału w wydarzeniu.
Nie może Was tam zabraknąć!![]()
![]()
Mamy do Was prośbę:
udostępniajcie ten post, żeby informacja dotarła do jak największej ilości osób,
oznaczajcie w komentarzu znajomych, których chcecie zaprosić.