Pogorszenie wyników

Dwa tygodnie temu mieliśmy nadzieję na kolejne podanie chemii…

Niestety wyniki krwi Soni były zbyt słabe 🥺. Wtedy jeszcze wierzyliśmy, że to tylko chwilowe pogorszenie i za kilka dni wszystko wróci do normy.

Najbardziej zaniepokoiliśmy się tydzień później, kiedy okazało się, że ponownie nie ma szans na podanie leczenia… To był bardzo trudny moment, bo do tej pory Sonia naprawdę dzielnie znosiła terapię i jej organizm dobrze sobie radził.

Kiedy w ubiegłym tygodniu wyniki nareszcie zaczęły się poprawiać, pojawił się kolejny problem – biegunka i wymioty. Znów strach, czy organizm da radę, czy nie stracimy kolejnej szansy na walkę…

Wczoraj byliśmy na kiermaszu, uśmiechaliśmy się do Was, rozmawialiśmy, ale myślami cały czas byliśmy w Klinice przy Soni. Czekaliśmy na telefon i na odpowiedź na jedno pytanie – czy tym razem się uda…

I w końcu przyszedł ten moment ulgi ❤️

Lekarze mogli rozpocząć leczenie. Sonia dostała leki przeciwwymiotne i osłonowe, a następnie podano jej chemioterapię – tzw. „niebieską chemię”. To silny lek, podawany bardzo ostrożnie i powoli, dlatego cały zabieg trwał dłużej. Sonia była niezwykle dzielna 🥹🐾.

Dziś jest trochę zmęczona, ale ma apetyt i chętnie wyszła na spacer. Tak bardzo chcemy wierzyć, że ta mała wojowniczka nadal będzie miała siłę walczyć 🥰.

Prosimy, trzymajcie za nią kciuki i wysyłajcie dobre myśli ❤️🥰.

Dziękujemy za Wasze wsparcie. Dzięki Wam Sonia może dalej się leczyć.

🐾🐾🐾
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

❤️ KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
❤️ Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
❤️ Stała zbiórka:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/milosnicyzwierzatostrow

Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ❤️