Walczymy o sprawność Bruna

Nie wszystko przebiega tak, jakbyśmy sobie to wymarzyli, ale walczymy. I wierzymy, że organizm Bruna też będzie walczył razem z nami 💪.

Po operacji, którą przeszedł w ubiegłym tygodniu, Bruno rozpoczął rehabilitację „na sucho”. Jednym z elementów jest magnetoterapia – to bezbolesny zabieg wykorzystujący pole magnetyczne, który wspomaga regenerację tkanek, poprawia krążenie i pomaga zmniejszyć ból oraz stan zapalny. Bruno ma już za sobą dwa takie zabiegi, a kolejne są zaplanowane.

Niestety we wtorek jego samopoczucie się pogorszyło. Pojawił się krwiak, Bruno stracił apetyt i dlatego wczoraj musiał pojechać do lecznicy. Jesteśmy czujni i reagujemy na wszystko na bieżąco. Walczymy 💪💪💪.

Cały czas jednak z tyłu głowy mamy to, o czym mówią lekarze – podczas operacji widoczne były zmiany w rdzeniu kręgowym (w niektórych miejscach miał on szary kolor). To oznacza, że istnieje ryzyko mielomalacji, czyli bardzo poważnego powikłania polegającego na postępującym uszkodzeniu rdzenia. To trudne słowa i trudna myśl… 🥺

Ale wierzymy, że ten najczarniejszy scenariusz nie dotyczy Bruna. Dlatego prosimy: nie puszczajcie kciuków ✊✊✊

Dzięki zbiórce, Waszym wpłatom i wsparciu z bazarku możemy być z Brunem na tym najtrudniejszym etapie jego drogi.

Dziękujemy, że jesteście z nami i z nim ❤️

🐾🐾🐾
Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt to szansa na lepsze życie dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

❤️ KRS: 0000059956 – przekaż 1,5% podatku na zwierzęta
❤️ Numer konta: 95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
❤️ Stała zbiórka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/…/milosni…/koszyk/dodaj
❤️ Cykliczne wsparcie:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/…/stala-pomoc/dodaj

Razem możemy więcej!
Dziękujemy za Twoje wsparcie! ❤️