Bruno wrócił do domu

Bruno wrócił do domu 🐾

Wczoraj przeszedł bardzo poważną operację kręgosłupa. Lekarzom udało się całkowicie uwolnić rdzeń kręgowy. Choć w niektórych miejscach był on niedokrwiony, co może oznaczać trwałe zmiany, nie tracimy nadziei.

Na ten moment Bruno nie wstaje jeszcze na tylne łapy, ale wiemy, że tak może być.

Przed nim teraz kolejny bardzo ważny etap: natychmiastowa rehabilitacja. Już jutro jedzie na pierwszy zabieg. Wierzymy, że dzięki intensywnym ćwiczeniom i ogromnej pracy stanie na cztery łapy 🥺❤️.

Bruno jest trochę zagubiony i obrażony na cały świat, ale ma przy sobie ludzi, którzy zrobią dla niego wszystko 🥰❤️.

Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt wspiera Bruna i jego opiekunów w walce o lepsze życie, bez bólu i powrót do sprawności, dziękujemy, że możemy to robić wspólnie z Wami 🥰! Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu w 4 dni udało się zebrać całą kwotę na operację – jesteście cudowni 💟💟💟.

Liczymy na to, że dzięki bazarkowi uzupełnimy brakującą kwotę na rehabilitację – zajrzyjcie tam, może znajdziecie dla siebie coś ciekawego:
link do bazarku: Bazarek na podopiecznych OSMZ

A może ktoś jeszcze chciałby dorzucić datek do zbiórki 🥰?
link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/operacjaalbokalectwo

Dziękujemy, że jesteście z nami.
Bruno walczy. My walczymy razem z nim. 💪🐶❤️.